Skoda-jano.opole.pl -

stacja kontroli pojazdów opole, serwis vw group, skoda części ...

Zawieszenie i Układ Jezdny Favorit

AMORTYZATORY Oznaczenie Cena Brutto
amortyzator przód FAV org 047 115 495 001 132
amortyzator przód FAV PO 115 495 001TT 79
amortyzator przód FOR org 048 116 495 000 140
amortyzator tył FAV/FEL 1.3 PO 6U6 513 031 PO 79
amortyzator tył FAV/FEL 1.3-1.9 org 012 6U6 513 031 105
gniazdo amortyzatora przód FAV/FEL 6U0 412 323 15
łoż amortyzatora przód FAV/FEL PLC 23-7 969 500 170 5
miska amortyzatora tył FAV 6U0 512 147A 3.5
miska łoż amortyz przód FAV/FEL dolna 6U0 412 351C 5
miska łoż amortyz przód FAV/FEL górna 6U0 412 397 5
miska sprężyny przód górna FAV/FEL 6U0 412 113 7
miska sprężyny tył dolna FAV 115 395 210 9
miska sprężyny tył górna FAV/FEL VIKA 6U0 512 113 PO 7
odbojnik amortyzat FAV/FEL przód 100 6U9 412 303PO 11
odbojnik amortyzat FAV/FEL przód 100 gum 115 450 330K 12
odbojnik amortyzat FAV/FEL tył 155 PO 6U0 512 131 CPO 15
osł amortyzatora FAV/FEL przód gum 115 495 800 4
osł amortyzatora FAV/FEL tył 6U0 513 423 4
poduszka amortyz FAV/FEL przód org 115 495 801 4
poduszka amortyz FAV/FEL tył górna M 6U0 512 335 3
poduszka sprężyny tył FAV/FEL 6U0 512 109 4,5
silentblok amort tył FAV/FEL 115 395 790 5.5
śruba M10x1.25x65 amortyz FAV/FEL przód N 10438601 2.9
śruba M10x1.25x70 amortyz FAV/FEL tył N 90793501 2
śruba M10x1.5 sworznia wahacza FAV/FEL N0104457 2
tul amortyzatora tył FAV/FEL dolna 6U0 512 117 2
tul łoż amortyzatora przód FAV/FEL 6U0 412 099 4
tul amortyzatora tył FAV/FEL górna 6U0 512 118A 2
zestaw mont amort przód FAV AQ 6U6 413 000 40
 
SPRĘŻYNY Oznaczenie Cena Brutto
spręż zaw przód FAV/FEL 1.3/1.6 org 6U0 411 105E 59
spręż zaw przód FAV/FOR/PICK-UP org 115 450 300K 42
spręż zaw tył FAV/FEL CZ 115 350 300C 47
spręż zaw tył FAV/FEL COMBI org 005 055 544 52
 
WAHACZE Oznaczenie Cena Brutto
obejma poduszki wahacza FAV s/t 115 422 160PO 3
poduszka wahacza FAV n/t PO 115 422 292PO 9
poduszka wahacza FAV s/t 115 422 291 7
sworzeńwahacza FAV/FELJ 6U0 407 365 J 25
sworzeńwahacza FAV/FEL org DAS 6U0 407 365 32
sworzeńwahacza FAV/FEL PO 6U0 407 365 PO 15
silentblok belki tył FAV/FEL 115 312 280 14
silentblok wahacza przód FAV/FEL 115 422 290 7,50
śruba M10x1.25x30 poduszki wahacza FAV N 10438701 1,80
śruba M12x1.25x84 wahacza FAV 115 426 080 11
wahacz przód FAV n/t L 115 420 023PO 59
wahacz przód FAV n/t P 115 420 024PO 59
wahacz przód FAV s/t L 115 420 020PO 49
wahacz przód FAV s/t P 115 420 021PO 49
 
CZĘŚCI ZAWIESZENIA Oznaczenie Cena Brutto
drążek boczny FAV 115 500 420K 15
drążek boczny FEL/FAV n/t org 007 350 278N 38
drążek boczny FEL/FAV n/tPO 007 350 278NPO 19
drążek półosi FAV s/t; FEL 10/98- lewy 6U0 407 271KPO 49
drążek półosi FAV s/t; FEL 10/98- prawy 6U0 407 272KPO 55
drążek półosi FAV/FEL 1/93-9/98 L krótki 6U0 407 301PO 59
drążek półosi FAV/FEL 1/93-9/98 P długi 6U0 407 302PO 55
drążek półosi FAVs/t,FEL 10/98- lewy org 6U0 407 301A 135
końcówka drążka FAV PO 6UO 422 811PO 12
końcówka drążka FAV/FEL org 6U0 422 811 25
krzyżak przegubu FAV s/t -4/93 115 420 171K 75
krzyżak przegubu FAV s/t -4/93 PO 115 420 171PO 25
krzyżak przegubu FAV/FEL 5/93-9/98 115 420 173K 85
krzyżak przegubu FAV/FEL 5/93-9/98 T 115 420 173PO 29
listwa przekł kierown FAV/FEL -2/96 115 500 280 68
nakr piasty tył FAV/FEL N90790401 2,50
nakr półosi FEL/FAV 6U0 407 643 3,50
oś piasty tył FAV n/t / FEL 6U0 501 117 69
oś piasty tył FAV s/t PO 115 320 430PO 30
piasta koła przód FAV s/t PO 115 430 010PO 35
piasta koła przód FEL/FAV n/t PO 6U0 407 615PO 39
piasta koła tył FAV s/t 115 330 010 127
przeciwwaga półosi FAV/FEL 6U0 407 307A 8
przegub napęd wewn FAV s/t ES-PA 6U0 498 103T 69
przegub napęd wewn FAV/FEL 1/93-9/98 VIKA 6U0 407 331PO 89
przegub napęd wewn FAVs/t;FEL 10/98- VIKA 6U0 498 103PO 89
przegub napęd zewn FAV/FEL GLO 3119K 6U0 498 099AG 99
przegub napęd zewn FAV/FEL RUVILLE EVR 77801S 89
przegub napęd zewn FAV/FEL VIKA 6U0 498 099APO 69
przekładnia kierownicza FEL/FAV org 6U1 422 051B 430
przekładnia kierownicza FEL/FAV PO 6U1 422 051BPO 169
silentblok belki tył FAV/FEL 6U0 501 541 14
sim piasty tył FAV s/t 45x60x8 951 045 108 4
sim piasty tył FAVn/t /FEL 40x52x58x7.5 115 338 540 6
sim piasty tył FAVn/t /FEL 40x52x7 781 598 998 18
sim półosi FAV/FEL org 40x55x8 002 301 227C 5
ślimak przekł kierown FAV/FEL -2/96 115 500 272PO 20
śruba wspornika zawieszenia tył FAV/FEL 115 319 010 6
wkładka przeciwwagi półosi FAV/FEL gum 6U0 407 186 4
zestaw łoż piasty FAV n/t; FEL tył 969 300 172/3 18
zestaw łoż piasty FAV s/t tył 969 300 172/9 22
 
POZOSTAŁE Oznaczenie Cena Brutto
łoż dyferencjału FAV/FEL PLC 64-7 969 300 382K 29
łoż kolumny kierown FAV PLC 03-33 969 002 230 8
łoż piasty przód FAV/FEL J PLC 15-12 969 106 801 45
łoż piasty przód FAV/FEL ZKI PLC 15-12 969 106 800PO 20
łoż piasty tył FAV/FEL wewn L45449/45410 969 300 290 14
łoż piasty tył FAV/FEL zewn 11749/11710 969 300 172 13
łoż przekł kierown FAV/FEL PLC 03-29-1 969 001 504 9
opaska osł przegubu FAV/FEL długa 114 328 601 1,70
opaski osł przeg FEL/FAV d85.5/30 114 328 600KPL 2
opaski osł przeg wewn FEL/FAV n/t d76/28 114 328 601KPL 2
osł przegubu wewn FAV n/t; FEL GKN 300588 26
osł przegubu wewn FAV n/t; FEL H 417 105 18
osł przegubu wewn FAV s/t kpl H 417 912 15
osł przegubu zewn FAV/FEL s/t GKN 302749 20
osł przekł kierown L (krótka) gum 114 509 823 5
osł przekł kierown P (długa) gum 114 509 822 5
osł wybieraka FAV/FEL gum 115 292 800 2
zestaw łoż piasty FAV n/t, FEL tył orgMS MS 3441 36

 

Kategoria: 

©2018 PHU JANO
Stacja Kontroli Pojazdów Opole, Serwis VW Group Opole, Części Skoda
45-560 Opole, ul. Jagiellonów 40, tel. (77) 453 19 30, (77) 453 60 18
Badania techniczne opole, Stacja diagnostyczna opole - tel. 602 642 671

Znajdziesz nas w Google+

Projekt i realizacja Studio101.pl


statystyki


Ten serwis wykorzystuje pliki cookies.
Wszystkie zasady ich używania wraz z informacjami o sposobie wyrażania i cofania zgody na używanie cookies, opisaliśmy w Regulaminie.
Korzystając z serwisu akceptujesz jej postanowienia.