Skoda-jano.opole.pl -

stacja kontroli pojazdów opole, serwis vw group, skoda części ...

Części Mechaniczne - Silnik Osprzęt Felicia

SINIK I OSPRZĘT Oznaczenie Cena Brutto
miska oleju FAV/FEL 1.3 VIKA 047 103 602C PO 55
pasek klin FAB 1.4/FEL 1.9 5PKx1220 028 903 137AP 34
pasek klin FEL 1.3 4PKx 954 org 047 903 137L 26
pasek rozrządu FEL/OCT 1.6 AEE GATES 5428XS 85
pierśc wału dyst FAV/FEL nom 1.5 114 018 490 13
przepustnica FEL 1.6 AEE VIKA 030 133 064F PO 489
przepustnica FEL 1.3 MPI  org 047 133 061 950
rolka n p roz FEL 1.9D 028 109 243G 119
rolka n p roz FEL/OCT 1.6 AEE 030 109 243K 116
rozrząd FEL 1.3 8/97- M98 6U0 198 026A 63
sim rozrządu FAV/FEL/FAB 1.4 Rub 42x58x8 959 042 108 13,50
sim wału korb/rozrz FEL 1.6/1.9 32x47x10 068 103 085E 15
sim wału tył FAV/FEL CZ 85x105x12 959 085 112 23
sim zaworu FAB/FEL 7/97- org 7 mm 047 109 675 2
sim zaworu FAV/FEL -7/97 org 8 mm 047 109 675A 2
sonda lambda FEL 1.3/1.6 MPI LSH25 PO 6U0 906 265C PO 169
sworzeń tłoka FAV/FEL 1.3 908 200 054 6
śruba głowicy FAV/FEL/FAB M 10.7x133 114 029 011 7
śruba głowicy FAV/FEL/FAB M 10.7x165 114 029 010 8
śruba głowicy FAV/FEL/FAB M 10.7x184 114 029 012 10
śruba koła pasowego wału FEL 1.6 M8x12 N 0147067 2
śruba koła pasowego wału FEL 1.9 M8x37 N 90339605 3
wspornik silnika FAV/FEL górny (alum) 047 199 185A PO 30
zaślepka 20 głowicy FAV/FEL N 90802601 3
zawory ssące FAV/FEL 8 mm K 114 020 249 50
zawory ssące FEL/OCT 1.6 AEE 030 109 601AH 79
 
USZCZELKI I CZUJNIKI Oznaczenie Cena Brutto
czujnik ciśn oleju FAV n/t /FEL 1.3 org 1.800.124 21,50
czujnik ciśn oleju FEL 1.6/1.9 028 919 081D 19
czujnik obrotów silnika FEL 1.3 8/96- org 047 907 319A 103
czujnik temp w kolektorze ssącym FEL 6U0 919 501 35
czujnik temperatury wody FEL 1.3 (żółty) 357 919 501A 33
czujnik temperatury wody FEL 1.6 (nieb) 6U0 919 501B 29
czujnik temperatury wody FEL 1.9 (ziel) 357 919 501Z 49
uszcz głowicy FAV/FEL 1.3 org 047 103 383D 25
uszcz głowicy FEL/OCT 1.6AEE 030 103 383 AH 85
uszcz kolekt ssącego FEL 1.3 MPI 047 129 717 4,50
uszcz kolekt wyd FEL 1.3 MPI/FAB 1.4  KPL 047 253 039KPL 13
uszcz miski oleju n/t 113 090 853 5,90
uszcz nakr pokr zaworów FEL/OCT/FAB 047 103 532 2
uszcz pokr popychaczy FAV/FEL org 047 103 727 5,90
uszcz pokr zaworów FAV/FEL 1.3/FAB 1.4 047 103 483 8
uszcz pokr zaworów FEL/OCT 1.6 AEE 030 103 483K 31
uszcz przepustnicy FEL 1.3 MPI 047 133 073 7,50
uszcz rozrządu 047 103 161 2
 
LINKI Oznaczenie Cena Brutto
linka gazu FEL 1.3 MPI 8/96-  110 cm 6U1 721 555A 19
linka gazu FEL 1.3 SPI  78 cm K 6U1 721 555C PL 19
linka gazu FEL 1.6  68 cm 6U1 721 555B 30
linka gazu FEL 1.9 6U0 721 555 25
linka prędkościomierza FEL 1.3/1.6 6U0 957 785 PO 12
linka sprzęgła FEL 1.3/1.6  PL 6U0 721 335K 25
linka sprzęgła FEL 1.9D org 6U2 721 335D 48
linka sprzęgła FEL 1.9D PO 6U2 721 335D PO 19
 
SPRZĘGŁO Oznaczenie Cena Brutto
SPRZĘGŁO kpl FAV/FEL 1.3  LUK 619 0714 00 230
docisk sprzęgła FAV/FEL 1.3/1.6/S120 SACHS 047 141 025G 116
docisk sprzęgła FAV/FEL 1.3  ECCB 047 141 025G PO 66
docisk sprzęgła FEL 1.9D SACHS 5/96- 028 141 025M 108
łoż sprzęgła FAV/FEL PO 002 141 165C PO 25
łoż sprzęgła FAV/FEL org PLC 04-23 002 141 165 CZ 56
sim wałka sprzęgł FAV/FEL 22x32x7 SI 954 022 107 5
tarcza sprzęgła FAV/FEL 1.3 SACHS 047 141 034 108
tarcza sprzęgła FEL 1.6 SACHS 032 141 034A 125
tarcza sprzęgła FEL 1.9D 5/96- SACHS 028 141 035T 125
tarcza sprzęgła FEL 1.9D 5/96- ECCB 028 141 035T PO 58
tul wałka sprzęgł alum FEL -7/97 PO 002 141 181G PO 19
wieniec zębaty FAV/FEL 1.3/1.6 VIKA 032 105 275 PO 35
wieniec zębaty FEL 1.9D VIKA 047 105 275E PO 45
 
PANEWKI Oznaczenie Cena Brutto
panewka główna FAV/FEL/FAB nom D bez otw 047 105 591 8
panewka główna FAV/FEL/FAB nom G z otw 047 105 561 10
panewka główna FAV/FEL I szlif D bez otw 047 105 591D 9
panewka główna FAV/FEL II szlif D bez otw 114 010 195 9
panewka główna FAV/FEL II szlif G z otw 114 010 194 11
panewka korbowodowa I szlif 113 010 481 5
 
PIERŚCIENIE Oznaczenie Cena Brutto
pierścienie tłokowe FAV/FEL/FAB 75,5 org K50 011 487 135
pierścień tł FAV/FEL 1.3 nom chrom 047 107 301BK 4

 

Kategoria: 

©2018 PHU JANO
Stacja Kontroli Pojazdów Opole, Serwis VW Group Opole, Części Skoda
45-560 Opole, ul. Jagiellonów 40, tel. (77) 453 19 30, (77) 453 60 18
Badania techniczne opole, Stacja diagnostyczna opole - tel. 602 642 671

Znajdziesz nas w Google+

Projekt i realizacja Studio101.pl


statystyki


Ten serwis wykorzystuje pliki cookies.
Wszystkie zasady ich używania wraz z informacjami o sposobie wyrażania i cofania zgody na używanie cookies, opisaliśmy w Regulaminie.
Korzystając z serwisu akceptujesz jej postanowienia.