Skoda-jano.opole.pl -

stacja kontroli pojazdów opole, serwis vw group, skoda części ...

Zawieszenie i Układ Jezdny Felicia

AMORTYZATORY Oznaczenie Cena Brutto
amortyzator przód FEL 1.3 org 040 6U6 413 031B 148
amortyzator przód FEL 1.3 VIKA 6U6 413 031B PO 85
amortyzator przód FEL 1.6/COMBI/P-UP 041 6U0 413 031H 145
amortyzator przód FEL 1.9/COMBI/ABS 045 6U0 413 031L 140
amortyzator tył FAV/FEL 1.3 PO 6U6 513 031 PO 79
amortyzator tył FAV/FEL 1.3-1.9 org 021 6U6 513 031 119
amortyzator tył FEL COMBI 6U9 513 031 125
amortyzator tył FEL PICK-UP org 030/037 6U7 513 031 125
amortyzator tył FEL PICK-UP PO 6U7 513 031PO 60
łoż amortyzatora przód FAV/FEL PLC 23-7 969 500 170 5
miska łoż amortyz przód FAV/FEL dolna 6U0 412 351C 5
miska łoż amortyz przód FAV/FEL górna 6U0 412 397 5
odbojnik amortyzat FAV/FEL przód 100 6U9 412 303 PO 11
odbojnik amortyzat FAV/FEL tył 155 PO 6U0 512 131C PO 12
odbojnik amortyzat FEL przód 84 mm 357 412 303F PO 15
osł amortyzatora FAV/FEL przód gum 6U0 413 175K 5
osł amortyzatora FAV/FEL tył 6U0 513 423 3
poduszka amortyz FAV/FEL przód org 115 495 801 4
poduszka amortyz FAV/FEL tył dolna gum 115 395 803 3
poduszka amortyz FAV/FEL tył górna gum 115 395 801 3
śruba M10x1.25x65 amortyz FAV/FEL przód N 10438601 2,90
śruba M10x1.25x70 amortyz FAV/FEL tył N 90793501 2
tul łoż amortyzatora przód FAV/FEL 6U0 412 099 3,50
zestaw mont amort przód FEL 6U0 412 249 Z 14
 
SPRĘŻYNY Oznaczenie Cena Brutto
miska sprężyny przód górna FAV/FEL 6U0 412 113 6
miska sprężyny tył górna FAV/FEL 6U0 512 113T 4
poduszka sprężyny FAV/FEL tył gum 115 395 802 3
poduszka sprężyny FEL PICK-UP tył gum 6U7 512 149A 12,50
spręż zaw przód FAV/FEL 1.3/1.6 org 6U0 411 105E 50
spręż zaw przód FEL PICK-UP 1.9 6U7 411 105B 190
spręż zaw tył FAV/FEL CZ 115 350 300C 40
spręż zaw tył FAV/FEL PO 115 350 300PO 30
spręż zaw tył FEL PICK-UPPO 607 511 115PO 44
spręż zaw tył FEL PICK-UP 6U7 511 115A 75
 
WAHACZE Oznaczenie Cena Brutto
poduszka wahacza FEL 9/96- mis. 6U0 407 180 5,50
poduszka wahacza FEL 9/96- tul. 6U0 407 182C 19,50
poduszka wahacza FEL lewa kpl 6U6 407 359AT 19
poduszka wahacza FEL prawa kpl 6U6 407 360AT 19
sworzeńwahacza FAV/FEL J 6U0 407 365 26
sworzeńwahacza FAV/FEL org DAS 6U0 407 365 40
sworzeńwahacza FAV/FEL PO 6U0 407 365 PO 15
silentblok belki tył FAV/FEL 115 312 280 14
silentblok wahacza przód FAV/FEL 115 422 290 7
śruba M10x1.25sworznia wahacza FAV/FEL 115 429 011 2
wahacz przód FEL 9/96- lewy kpl 6U0 407 151AT 85
wahacz przód FEL 9/96- prawy kpl 6U0 407 152AT 85
 
CZĘŚCI ZAWIESZENIA Oznaczenie Cena Brutto
drążek boczny FEL ze wspom. org 6U0 422 807 47
drążek boczny FEL ze wspom. T 6U0 422 807T 22
drążek boczny FEL/FAV T 007 350 278NT 20
drążek boczny FEL/FAV n/t org 007 350 278N 40
drążek półosi FAV s/t; FEL 10/98- lewy 115 420 212T 45
drążek półosi FAV s/t; FEL 10/98- prawy 115 420 216T 49
drążek półosi FAV/FEL 1/93-9/98 L krótki 115 420 218T 65
drążek półosi FAV/FEL 1/93-9/98 P długi 115 420 219T 65
drążek półosi FAVs/t,FEL 10/98- lewy org 6U0 407 301A 135
drążek półosi FEL 10/98- L (krótki) 6U0 407 301A 175
kamień przekł kierown listwowej -2/96 115 504 580C 22
krzyżak przegubu FAV/FEL 5/93-9/98 115 420 173K 86
krzyżak przegubu FAV/FEL 5/93-9/98 T 115 420 173T 29
krzyżak przegubu FEL 10/98- 115 420 172K 85
łącznik stabilizatora FEL org 6U0 411 315 20
łącznik stabilizatora FEL PICK-UP d20 6U7 411 315 34
nakr piasty tył FAV/FEL 115 329 210 2,50
nakr półosi FEL/FAV 6U0 407 643 3
obejma poduszki stabiliz FEL 6U0 411 335A 8
oś piasty tył FAV n/t / FEL 6U0 501 117 70
podkł łącznika stabilizatora FEL 6U0 411 331 4
podkł regul kolumny kierown FEL 6U0 419 123 1,50
poduszka łącznika stabilizatora FEL 6U0 411 045 2
poduszka stabiliz FEL 3/97- d20mm 6U0 411 314B 4
poduszka stabiliz FEL PICK-UP d22mm 6U7 411 314 6
pompa wspom ukł kier FEL 1.3/1.6 org 030 145 157D 665
pompa wspom ukł kier FEL 1.9D org 6N0 145 157 680
przeciwwaga półosi FAV/FEL 6U0 407 307A 8
przegub napęd wewn FAV/FEL 1/93-9/98 VIKA 6U0 407 331 PO 79
przegub napęd wewn FAVs/t;FEL 10/98- VIKA 6U0 498 103 PO 79
przegub napęd zewn FAV/FEL GLO 3119K 6U0 498 099AG 99
przegub napęd zewn FAV/FEL VIKA 6U0 498 099A PO 69
przegub napęd zewn FAV/FEL RUVILLE EVR 77801S 89
przekładnia główna FAV/FEL -8/96 (4.12) 002 311 359AG 265
przekładnia główna FEL 7/97- (3.83) 002 311 359N 355
przekładnia główna FEL 7/97- (4.12) 002 311 359F 820
przekładnia główna FEL 1.6 002 311 359K 720
przekładnia kierownicza FEL ze wspom. 6U1 422 051 1660
przekładnia kierownicza FEL/FAV PO 6U1 422 051BPO 180
silentblok belki tył FAV/FEL 115 312 280 14
sim piasty tył FAVn/t /FEL 40x52x58x7.5 357 501 640B 4,50
sim piasty tył FAVn/t /FEL 40x52x7 40-52-8/6 6
sim piasty tył Fel z zabezp 40x52x8/6 781 598 998 10
sim półosi FAV/FEL org 40x55x8 002 301 227C 6
ślimak przekł kierown FAV/FEL -2/96 115 500 272 35
śruba M10x1.25x25 piasty tył FAV/FEL 972 750 725 2
śruba przeciwwagi półosi FAV/FEL 6U0 407 192 1,50
śruba wspornika zawieszenia tył FAV/FEL 115 319 010 6
tul stabilizatora FEL 6U0 411 327 3,50
wkładka przeciwwagi półosi FAV/FEL gum 115 492 801 4
zabezp nakr piasty tył FAV/FEL 115 328 510 2
zabezp przegubu wewn FAV/FEL 6U0 407 297B 1,20
zbiornik wspom.ukł.kier. FEL 1.3/1.6 6N0 422 371B 129
zbiornik wspom.ukł.kier. FEL 1.9D 6N0 422 371C 149
 
POZOSTAŁE Oznaczenie Cena Brutto
łoż dyferencjału FAV/FEL PLC 64-7 969 300 382K 24
łoż piasty przód FAV/FELPO PLC 15-12 969 106 800PO 28
łoż piasty przód FAV/FEL J PLC 15-12 969 106 801 40
łoż przekł kierown FAV/FEL PLC 03-29-1 969 001 504 9
opaska osł przegubu FAV/FEL długa 114 328 601 1,70
opaska osł przegubu FAV/FEL krótka 114 328 600 1,30
opaski osł przeg FEL/FAV d85.5/30 114 328 600KPL 2
opaski osł przeg wewn FEL/FAV n/t d76/28 114 328 601KPL 2
osł kolumny kierown FEL dolna 6U0 953 516 19
osł kolumny kierown FEL M98 dolna 6U0 953 516C 5SE 19
osł kolumny kierown FEL M98 górna 6U0 953 518 5SE 15
osł przegubu wewn FAV n/t; FEL 115 429 823 4
osł przegubu zewn FAV/FEL s/t GKN 302749 20
osł przegubu zewn FAV/FEL s/t H 417 488 14
osł przegubu zewn FEL 10/98- GKN 6U0 498 203A 15
osł przekł kierown FEL wspom 6U0 422 831 19
osł przekł kierown L (krótka) gum 114 509 823 4
osł przekł kierown P (długa) gum 114 509 822 4
zestaw łoż piasty FAV n/t; FEL tył CX CX 010 20
zestaw łoż piasty FAV n/t, FEL tył orgMS MS 529 35

 

Kategoria: 

©2018 PHU JANO
Stacja Kontroli Pojazdów Opole, Serwis VW Group Opole, Części Skoda
45-560 Opole, ul. Jagiellonów 40, tel. (77) 453 19 30, (77) 453 60 18
Badania techniczne opole, Stacja diagnostyczna opole - tel. 602 642 671

Znajdziesz nas w Google+

Projekt i realizacja Studio101.pl


statystyki


Ten serwis wykorzystuje pliki cookies.
Wszystkie zasady ich używania wraz z informacjami o sposobie wyrażania i cofania zgody na używanie cookies, opisaliśmy w Regulaminie.
Korzystając z serwisu akceptujesz jej postanowienia.